KONST / Litografier / Färglitografi 8321235
nr 832 1235
Färglitografi
Signerad, Nygren, 13/90 bm: 62x99
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juni 2013
kl 20:54:07
150 kr